Nahlédněte pod pokličku čistoty Zlína: Technické služby uspořádají Den otevřených bran

Nahlédněte pod pokličku čistoty Zlína: Technické služby uspořádají Den otevřených bran

V letošním roce slaví městská společnost Technické služby Zlín 30 let od založení. K tomuto důležitému jubileu se proto pro občany města Zlína rozhodla uspořádat Den otevřených bran. Akce se uskuteční v sobotu 15. června od 9 do 14 hodin v prostředí areálu společnosti ve Zlíně-Loukách.

Tato iniciativa má za cíl přiblížit široké veřejnosti nejen historii a současnost společnosti, ale také odhalit technologické inovace a projekty, na nichž firma aktuálně pracuje. Návštěvníci se mohou rovněž těšit na exkurze do provozů, besedy s pracovníky společnosti, ukázky využívané techniky a mnoho dalšího. Lidé se tak díky této akci dozví, co vše se skrývá za každodenní péčí o prostředí, ve kterém žijí.

Součástí programu bude i exkurze na skládku odpadů Suchý důl. Pro zájemce jsou v tomto případě zajištěny autobusy se zastávkami na Náměstí Práce, Prštné, Louky, křiž., areál TS Zlín, Suchý důl a U Zámku. Tyto budou svou trasu začínat vždy na zastávce Náměstí Práce, a to každou půlhodinu v časovém rozmezí od 9 do 13 hodin.

Vstup na Den otevřených bran je pro všechny zájemce zdarma. Akce se bude konat i v případě nepříznivého počasí

.PLÁN STANOVIŠŤ.pdf