Parkování ve Zlíně

   
  

VE ZLÍNĚ ZAPLATÍTE PARKOVNÉ NA 3 KLIKNUTÍ!

Služba MPLA je komfortní a bezpečný způsob bezhotovostní platby za parkování na ulici, na parkovištích i v garážích. Jedná se o nejrychlejší bezhotovostní platbu parkovného. Bez hledání parkovacího automatu a drobných po kapsách. S možností kdykoliv a odkudkoliv si parkovací dobu prodloužit. Stačí několik kliknutí a parkovací automat budete mít v mobilu, tabletu nebo počítači. 

Služba MPLA je uživatelsky jednoduchá a přívětivá. Jedná se o nejrozšířenější službu tohoto typu v ČR, více než 20.000 transakcí/den. Díky službě MPLA můžete platit platební kartou MasterCard a Visa, palivovými kartami CCS a Axigon (Shell Cards, Euro Oil), kartou MPLA, Twisto kartou nebo lze využít jednorázové platby prostřednictvím Google Pay a Apple Pay

Stejnou aplikaci na platbu parkovného můžete použít v zónách placeného stání nejen ve Zlíně, ale také v  Brně, Praze, Olomouci, Liberci, Pardubicích, Kolíně, Kosmonosech, Mladé Boleslavi, Litomyšli, Kroměříži, Příbrami, Vrchlabí, Rychnově nad Kněžnou, Vyškově, Jeseníku, Mnichově Hradišti, České Třebové, Litoměřicích, Písku, Svitavách a Brandýse nad Labem – Staré Boleslavi .