OD ZÁŘÍ SE PRO NĚKTERÉ OBČANY MĚSTA ZLÍNA MĚNÍ CYKLUS SVOZU ODPADŮ

Počínaje dnem (11. září) se pro občany města Zlína z lokalit Lhotka, Chlum, Klečůvka, Lužkovice, Salaš, Jaroslavice, Kudlov, Filmové ateliéry, U Majáku, Kostelec, Štípa a Velíková mění cyklus svozu odpadů.

Tento týden budou vyváženy nádoby na bioodpad, v týdnu od 18. do 24. září pak černé nádoby na komunální odpad. Pokud tedy nebudete mít v týdnu od 11. do 17. září vyvezenu černou popelnici, nejedná se o chybu a není tedy třeba o této skutečnosti informovat dispečink Technických služeb Zlín.

Nyní máme vydáno zhruba 1 800 hnědých nádob na bioodpad, což pokládáme nejen za velký úspěch, ale také za důkaz, že má pro vás třídění a ochrana planety opravdu smysl!

Jednotlivé dny svozů bioodpadu, které budou probíhat až do konce listopadu, naleznete ZDE. V případě dotazů se na nás můžete obrátit na e-mailu popelnice@tszlin.cz či telefonu 577 111 439, kde vám tuto změnu rádi objasníme.

Vydávání a přidělení nádob na bioodpad

Nádoby si je možné vyzvednout ve skladu areálu Technických služeb Zlín, s. r. o., v Loukách každý pracovní den od 6 do 14 hodin.
Nádoba má rozměry: 107 cm výška, 58 cm šířka a 74 cm hloubka, tedy při sklopení sedáků není problém nádobu odvézt i v malém autě.
Nárok na přidělení nádoby na bioodpad svozovou společností vzniká pouze pro rodinné domy (případně č. ev.), na kterých je přihlášen poplatník - je zde NAHLÁŠEN TRVALÝ POBYT, který je třeba při vyzvednutí nádoby prokázat.