Co přesně má v Technických službách Zlín na starosti dispečink parkování?

Co přesně má v Technických službách Zlín na starosti dispečink parkování?

Práce Technických služeb Zlín nespočívá pouze ve svozu odpadu a úklidu města. Jednou z kompetencí je také správa parkovišť. Naším úkolem je, abyste si svá auta zaparkovali bezpečně a bez potíží. A právě o to se mj. stará náš dispečink parkování.

Ten řeší například to, zda jsou závory funkční, nebo zda jejich stav vyžaduje technický zásah. Někteří občané se na nás obrací s žádostmi o pomoc s parkovacími lístky. I na to jsme připraveni, v této záležitosti nás můžete kontaktovat kdykoli se vyskytne nějaká komplikace, fungujeme nepřetržitě. Tím, že je závorový systém opatřen kamerami, víme, kde se aktuálně nacházíte. To nám pomáhá situaci řešit na dálku a napravit ji bez osobního zásahu.

Díky vzájemné provázanosti parkovišť a automatů pro vás bude parkování na městských parkovištích jistě bezproblémové. V případě potíží se můžete 24 hodin denně obrátit na pracovníka dohledového centra prostřednictvím interkomu, který je umístěn na každém závorovém sloupku a na každé pokladně, rádi vám pomůžeme. Informace o jednotlivých parkovištích, parkovacích automatech a návod, jak si své parkovné zaplatit na pár kliků pomocí mobilního platebního systému MPLA, najdete také na našich webových stránkách v sekci Parkování.