Mobilní svozy. Co a kde se dá odevzdat tuto sobotu

Mobilní svozy. Co a kde se dá odevzdat tuto sobotu

Kostelec, Štípa, Velíková, Lužkovice, Klečůvka. V těchto lokalitách se budou v sobotu 13. června pohybovat svozové vozy Technických služeb Zlín. Domácnosti se mohou zbavovat jak odpadu objemného, tak i bioodpadu. V Jaroslavicích a na Kudlově pak budou přistaveny kontejnery na zahradní odpad.

Vozy technických služeb zahájí mobilní svoz v 7.30 u přehrady v Kostelci. Posledním stanovištěm je pak od zhruba 15.00 část Klečůvka. Přehled stanovišť, včetně časů, najdete v tabulce. Pro další informace je možné využít i odpadový kalendář. Ke stažení je na webové adrese www.tszlin.cz/odpadovy-kalendar.

Kontejnery na biologicky rozložitelný odpad budou v sobotu 13. června umístěny od 8.00 do 12.00 na čtyřech místech. Jaroslavice – křižovatka ulic Svažitá a k Dolině, ulice Březová (vedle obecní studny). Kudlov – točna MHD na Václavské ulici, u úřadovny KMČ v ulici Na Vrchovici. Odpadové jsou určeny na větve, listí, trávu a podobný odpad. Do kontejnerů nesmí být ukládány v pytlech, ale volně vysypány.