9.6.2017 / Výměna parkovacích automatů

Všech 18 parkovacích automatů bude ve Zlíně od 26. do 30. června vyměněno. V průběhu instalace nových parkovacích automatů... Číst dále »

19.5.2017 / Změna sobotní provozní doby skládky

Vážení, dovolujeme si Vás upozornit, že od 1. 6. 2017 se upravuje provozní doba skládky Suchý důl o sobotách takto: 7:30 -... Číst dále »

5.5.2017 / Uzavření skládky v úterý dne 16.5.2017

Technické služby Zlín s.r.o. oznamují, že v úterý 16. 5. 2017 v době od 7:00 do 13:00 bude z technických důvodů pro veřejnost ... Číst dále »

Všechny aktuality »

Omezení prašnosti


Název realizovaného projektu: „Omezení prašnosti z plošných zdrojů ve vybraných lokalitách města Zlína“

Od měsíce května t. r. provozují TS Zlín nový chodníkový zametací stroj. Tento úklidový mechanismus byl pořízen na základě podpory ze SFŽP v rámci OPŽP k dosažení co nejlepší kvality ovzduší. Zametací stroj dodala na základě veřejné zakázky fa HANES. Hlavním cílem projektu je snížení znečištění ovzduší prachem a udržení co nejnižších imisních koncentrací ostatních znečišťujících látek ve městě Zlín.

logo operačního programu
Zametací stroj


Upozorňujeme občany, že již začalo blokové čištění komunikací a přilehlých parkovišť.

V souladu se zákonem je dopravní značení v dané lokalitě umístěno vždy týden před zahájením čištění. Je to zónové značení, čili neruší ho křižovatka, ale až odpovídající značka konec zóny! Bohužel, mnoho řidičů zůstává s vozidly na parkovištích a jsou následně pokutováni městskou policií.

Věnujte tomu, prosím, pozornost, ať těmto nepříjemnostem předejdete.

Seznam ulic a termínů blokového čištění v PDF.
Seznam ulic a termínů blokového čištění v XLSX.
Mapová příloha je zde.