2.11.2017 / Změna provozní doby sběrných dvorů

Upozorňujeme, že od listopadu dochází ke změně provozní doby sběrných dvorů. Podrobnosti naleznete v sekci Odpady ->Ukládání... Číst dále »

1.11.2017 / Pozastavení výdeje kompostu

V zimním období od 1.11.2017 do odvolání se s provozních důvodů nebude vydávat kompost. S výdejem se začne po dozrání zakládek... Číst dále »

24.10.2017 / Prodloužení dočasného uzavření sběrného dvoru v Loukách

Upozorňujeme občany, že se prodlužuje uzavírka sběrného dvoru v Loukách až do 30.11.2017. Důvodem je rekonstrukce komunikací v... Číst dále »

Všechny aktuality »

Omezení prašnosti


Název realizovaného projektu: „Omezení prašnosti z plošných zdrojů ve vybraných lokalitách města Zlína“

Od měsíce května t. r. provozují TS Zlín nový chodníkový zametací stroj. Tento úklidový mechanismus byl pořízen na základě podpory ze SFŽP v rámci OPŽP k dosažení co nejlepší kvality ovzduší. Zametací stroj dodala na základě veřejné zakázky fa HANES. Hlavním cílem projektu je snížení znečištění ovzduší prachem a udržení co nejnižších imisních koncentrací ostatních znečišťujících látek ve městě Zlín.

logo operačního programu
Zametací stroj


Upozorňujeme občany, že již začalo blokové čištění komunikací a přilehlých parkovišť.

V souladu se zákonem je dopravní značení v dané lokalitě umístěno vždy týden před zahájením čištění. Je to zónové značení, čili neruší ho křižovatka, ale až odpovídající značka konec zóny! Bohužel, mnoho řidičů zůstává s vozidly na parkovištích a jsou následně pokutováni městskou policií.

Věnujte tomu, prosím, pozornost, ať těmto nepříjemnostem předejdete.

Seznam ulic a termínů blokového čištění v PDF.
Seznam ulic a termínů blokového čištění v XLSX.
Mapová příloha je zde.