8.8.2017 / Přerušení dodávky elektrické energie dne 17.8.2017

Dle oznámení E-ONu bude ve čtvrtek 17.8.2017 v době od 7:30 do 16:30 přerušena dodávka elektrické energie pro odběrné místo... Číst dále »

3.7.2017 / Technické služby zajistí svoz odpadu také během státních svátků

Aby nebyly narušeny svozové trasy a rytmus svozu komunálního i tříděného odpadu, nastoupí pracovníci Technických služeb do... Číst dále »

9.6.2017 / Výměna parkovacích automatů

Všech 18 parkovacích automatů bude ve Zlíně od 26. do 30. června vyměněno. V průběhu instalace nových parkovacích automatů... Číst dále »

Všechny aktuality »

Omezení prašnosti


Název realizovaného projektu: „Omezení prašnosti z plošných zdrojů ve vybraných lokalitách města Zlína“

Od měsíce května t. r. provozují TS Zlín nový chodníkový zametací stroj. Tento úklidový mechanismus byl pořízen na základě podpory ze SFŽP v rámci OPŽP k dosažení co nejlepší kvality ovzduší. Zametací stroj dodala na základě veřejné zakázky fa HANES. Hlavním cílem projektu je snížení znečištění ovzduší prachem a udržení co nejnižších imisních koncentrací ostatních znečišťujících látek ve městě Zlín.

logo operačního programu
Zametací stroj


Upozorňujeme občany, že již začalo blokové čištění komunikací a přilehlých parkovišť.

V souladu se zákonem je dopravní značení v dané lokalitě umístěno vždy týden před zahájením čištění. Je to zónové značení, čili neruší ho křižovatka, ale až odpovídající značka konec zóny! Bohužel, mnoho řidičů zůstává s vozidly na parkovištích a jsou následně pokutováni městskou policií.

Věnujte tomu, prosím, pozornost, ať těmto nepříjemnostem předejdete.

Seznam ulic a termínů blokového čištění v PDF.
Seznam ulic a termínů blokového čištění v XLSX.
Mapová příloha je zde.