17.4.2018 / Sobotní svozy pokračují

Dne 21. 4. 2018 se uskuteční tradiční mobilní svoz odpadu, spolu s objemnými a biologickými odpady budou sbírány i... Číst dále »

4.4.2018 / Mobilní svozy začínají

Přistavení velkoobjemových kontejnerů na BIOODPAD (Jaroslavice a Kudlov) Zlín - Město Zlín rozšiřuje od dubna 2018 separaci... Číst dále »

28.3.2018 / Velikonoční svátky: změna svozu odpadu

Upozorňujeme na změnu termínu svozu v souvislosti s velikonočními svátky. Na Velký pátek zajistí pracovníci Technických služeb... Číst dále »

Všechny aktuality »

Městské tržiště


V pronájmu je tržiště „Pod kaštany“, kde je možnost na kovových a kameninových stolech nabízet a prodávat zboží. Celkem je na tržišti „Pod kaštany“ 114 prodejních míst. Tržiště organizuje příslušný odbor Statutárního města Zlín prostřednictvím provozovatele tržiště tj. společnosti Technické služby Zlín, s.r.o. Tržiště „Pod kaštany“ je vyhrazeno výlučně pro prodej zemědělských produktů, lesních plodů, květin, sadby, sazenic, vajec, medu a ostatních včelích produktů, popcornu, vařené kukuřice, pečených kaštanů, pečených brambor, volně váženého čaje, léčivých bylin, koření vyrobeného z vlastních a výpěstků prodejce, ručních řemeslných výrobků (s výjimkou textilu, obuvi a kožené galanterie), výrobků týkajících se památky zesnulých, velikonočních a vánočních ozdob (s výjimkou elektrospotřebičů). Závazný výčet schválených komodit je uveden v Provozním řádu.

Prodejci všech druhů zboží na tržišti „Pod kaštany“ musí dodržovat ustanovení Provozního řádu i všech platných obecně závazných právních předpisů, které se k této činnosti vztahují.

 
Kontakt
vedoucí střediska Správa objektů
Jarmila Vlasáková
telefon 577 219 930
mobil 604 293 022
e-mail podchod@tszlin.cz
Správa tržiště pod kaštany
mobil 603 577 409


Upozorňujeme občany, že již začalo blokové čištění komunikací a přilehlých parkovišť.

V souladu se zákonem je dopravní značení v dané lokalitě umístěno vždy týden před zahájením čištění. Je to zónové značení, čili neruší ho křižovatka, ale až odpovídající značka konec zóny! Bohužel, mnoho řidičů zůstává s vozidly na parkovištích a jsou následně pokutováni městskou policií.

Věnujte tomu, prosím, pozornost, ať těmto nepříjemnostem předejdete.

Seznam ulic a termínů blokového čištění v PDF.
Seznam ulic a termínů blokového čištění v XLSX.
Mapová příloha je zde.