5.10.2017 / Přechodné uzavření sběrného dvoru v Loukách

Upozorňujeme občany, že v době od 1.10. do 31.10.2017 bude sběrný dvůr Zlín - Louky uzavřen z důvodů rekonstrukce komunikací v... Číst dále »

19.9.2017 / Dočasné uzavření parkoviště Březnická

Z provozních důvodů parkoviště Březnická bude ve dnech 21. - 23.9.2017 pro veřejnost mimo provoz. Důvodem je konání XX.... Číst dále »

8.8.2017 / Přerušení dodávky elektrické energie dne 17.8.2017

Dle oznámení E-ONu bude ve čtvrtek 17.8.2017 v době od 7:30 do 16:30 přerušena dodávka elektrické energie pro odběrné místo... Číst dále »

Všechny aktuality »

O nás


Technické služby Zlín a ochrana životního prostředí

Technické služby Zlín, s.r.o. byly založeny městem Zlín v roce 1994. Společnost zajišťuje veřejně prospěšné služby, jako je čištění veřejných ploch, údržba komunikací, údržba a provoz veřejného osvětlení, služby v odpadovém hospodářství, provozování tržiště a parkovišť. Zákazníkům poskytujeme spolehlivé služby v široké oblasti činností, které svou kvalitou i cenou přesahují běžný standard ve zlínském regionu a jsou naprosto srovnatelné se zahraničními konkurenčními společnostmi působícími v ČR. Pracujeme na moderních strojích s moderními technologiemi.

Ochrana životního prostředí je jedním z hlavních cílů společnosti.

Sledováním tohoto cíle chceme:

  • aby každý zaměstnanec společnosti si byl vědom toho, že každá jeho činnost má vliv na životní prostředí a že jeho úkolem je co nejvíce tyto dopady snížit,
  • trvale snižovat odpady a emise produkované naší společností,
  • snižovat spotřebu energií u techniky a technologií,
  • u nově pořizovaných zařízení brát zřetel na nízkou spotřebu energií a nízký dopad na životní prostředí,
  • věnovat se více vzdělávání a výchově zaměstnanců,
  • veškeré služby poskytovat na základě environmentálního systému řízení v podniku (EMS), dle ISO 14 001


Naše heslo: „Zdravé prostředí všem generacím“

Plnění závazných předpisů v oblasti ochrany životního prostředí je pro naši společnost samozřejmostí. Za neméně důležitou oblast považujeme komunikaci s občany města a zajištění jejich informovanosti.Upozorňujeme občany, že již začalo blokové čištění komunikací a přilehlých parkovišť.

V souladu se zákonem je dopravní značení v dané lokalitě umístěno vždy týden před zahájením čištění. Je to zónové značení, čili neruší ho křižovatka, ale až odpovídající značka konec zóny! Bohužel, mnoho řidičů zůstává s vozidly na parkovištích a jsou následně pokutováni městskou policií.

Věnujte tomu, prosím, pozornost, ať těmto nepříjemnostem předejdete.

Seznam ulic a termínů blokového čištění v PDF.
Seznam ulic a termínů blokového čištění v XLSX.
Mapová příloha je zde.