9.6.2017 / Výměna parkovacích automatů

Všech 18 parkovacích automatů bude ve Zlíně od 26. do 30. června vyměněno. V průběhu instalace nových parkovacích automatů... Číst dále »

19.5.2017 / Změna sobotní provozní doby skládky

Vážení, dovolujeme si Vás upozornit, že od 1. 6. 2017 se upravuje provozní doba skládky Suchý důl o sobotách takto: 7:30 -... Číst dále »

5.5.2017 / Uzavření skládky v úterý dne 16.5.2017

Technické služby Zlín s.r.o. oznamují, že v úterý 16. 5. 2017 v době od 7:00 do 13:00 bude z technických důvodů pro veřejnost ... Číst dále »

Všechny aktuality »

O nás


Technické služby Zlín a ochrana životního prostředí

Technické služby Zlín, s.r.o. byly založeny městem Zlín v roce 1994. Společnost zajišťuje veřejně prospěšné služby, jako je čištění veřejných ploch, údržba komunikací, údržba a provoz veřejného osvětlení, služby v odpadovém hospodářství, provozování tržiště a parkovišť. Zákazníkům poskytujeme spolehlivé služby v široké oblasti činností, které svou kvalitou i cenou přesahují běžný standard ve zlínském regionu a jsou naprosto srovnatelné se zahraničními konkurenčními společnostmi působícími v ČR. Pracujeme na moderních strojích s moderními technologiemi.

Ochrana životního prostředí je jedním z hlavních cílů společnosti.

Sledováním tohoto cíle chceme:

  • aby každý zaměstnanec společnosti si byl vědom toho, že každá jeho činnost má vliv na životní prostředí a že jeho úkolem je co nejvíce tyto dopady snížit,
  • trvale snižovat odpady a emise produkované naší společností,
  • snižovat spotřebu energií u techniky a technologií,
  • u nově pořizovaných zařízení brát zřetel na nízkou spotřebu energií a nízký dopad na životní prostředí,
  • věnovat se více vzdělávání a výchově zaměstnanců,
  • veškeré služby poskytovat na základě environmentálního systému řízení v podniku (EMS), dle ISO 14 001


Naše heslo: „Zdravé prostředí všem generacím“

Plnění závazných předpisů v oblasti ochrany životního prostředí je pro naši společnost samozřejmostí. Za neméně důležitou oblast považujeme komunikaci s občany města a zajištění jejich informovanosti.Upozorňujeme občany, že již začalo blokové čištění komunikací a přilehlých parkovišť.

V souladu se zákonem je dopravní značení v dané lokalitě umístěno vždy týden před zahájením čištění. Je to zónové značení, čili neruší ho křižovatka, ale až odpovídající značka konec zóny! Bohužel, mnoho řidičů zůstává s vozidly na parkovištích a jsou následně pokutováni městskou policií.

Věnujte tomu, prosím, pozornost, ať těmto nepříjemnostem předejdete.

Seznam ulic a termínů blokového čištění v PDF.
Seznam ulic a termínů blokového čištění v XLSX.
Mapová příloha je zde.