3.7.2018 / Provoz o svátcích 5. a 6. července 2018

Upozorňujeme občany, že svoz odpadu ve dnech 5. (čtvrtek) - 7. (sobota) července probíhá jako obvykle, bez ohledu na... Číst dále »

1.6.2018 / Omezení výdeje popelnic občanům

Ve úterý dne 5.6.2018 v době od 10 do 14 h bude z technických důvodů uzavřen sklad a nebude možné vydávat popelnice pro... Číst dále »

2.5.2018 / Změna provozní doby skládky a výdeje kompostu

Dovolujeme si Vás upozornit, že od 2.5.2018 dochází k úpravě provozní doby skládky takto: Příjem odpadů ve všední dny: 7:00 -... Číst dále »

Všechny aktuality »

O nás


Technické služby Zlín a ochrana životního prostředí

Technické služby Zlín, s.r.o. byly založeny městem Zlín v roce 1994. Společnost zajišťuje veřejně prospěšné služby, jako je čištění veřejných ploch, údržba komunikací, údržba a provoz veřejného osvětlení, služby v odpadovém hospodářství, provozování tržiště a parkovišť. Zákazníkům poskytujeme spolehlivé služby v široké oblasti činností, které svou kvalitou i cenou přesahují běžný standard ve zlínském regionu a jsou naprosto srovnatelné se zahraničními konkurenčními společnostmi působícími v ČR. Pracujeme na moderních strojích s moderními technologiemi.

Ochrana životního prostředí je jedním z hlavních cílů společnosti.

Sledováním tohoto cíle chceme:

  • aby každý zaměstnanec společnosti si byl vědom toho, že každá jeho činnost má vliv na životní prostředí a že jeho úkolem je co nejvíce tyto dopady snížit,
  • trvale snižovat odpady a emise produkované naší společností,
  • snižovat spotřebu energií u techniky a technologií,
  • u nově pořizovaných zařízení brát zřetel na nízkou spotřebu energií a nízký dopad na životní prostředí,
  • věnovat se více vzdělávání a výchově zaměstnanců,
  • veškeré služby poskytovat na základě environmentálního systému řízení v podniku (EMS), dle ISO 14 001


Naše heslo: „Zdravé prostředí všem generacím“

Plnění závazných předpisů v oblasti ochrany životního prostředí je pro naši společnost samozřejmostí. Za neméně důležitou oblast považujeme komunikaci s občany města a zajištění jejich informovanosti.Upozorňujeme občany, že již začalo blokové čištění komunikací a přilehlých parkovišť.

V souladu se zákonem je dopravní značení v dané lokalitě umístěno vždy týden před zahájením čištění. Je to zónové značení, čili neruší ho křižovatka, ale až odpovídající značka konec zóny! Bohužel, mnoho řidičů zůstává s vozidly na parkovištích a jsou následně pokutováni městskou policií.

Věnujte tomu, prosím, pozornost, ať těmto nepříjemnostem předejdete.

Seznam ulic a termínů blokového čištění v PDF.
Seznam ulic a termínů blokového čištění v XLSX.
Mapová příloha je zde.