3.7.2018 / Provoz o svátcích 5. a 6. července 2018

Upozorňujeme občany, že svoz odpadu ve dnech 5. (čtvrtek) - 7. (sobota) července probíhá jako obvykle, bez ohledu na... Číst dále »

1.6.2018 / Omezení výdeje popelnic občanům

Ve úterý dne 5.6.2018 v době od 10 do 14 h bude z technických důvodů uzavřen sklad a nebude možné vydávat popelnice pro... Číst dále »

2.5.2018 / Změna provozní doby skládky a výdeje kompostu

Dovolujeme si Vás upozornit, že od 2.5.2018 dochází k úpravě provozní doby skládky takto: Příjem odpadů ve všední dny: 7:00 -... Číst dále »

Všechny aktuality »

Nabídka a objednávka


Služby lze sjednat  na základě písemné objednávky. Formulář objednávky nutno stáhnout do PC, vyplnit, potvrdit razítkem a podpisem, naskenovaný zaslat zpět. V případě, že nevlastníte skener, dle vzoru objednávky sepište vlastní a odešlete na uvedený e-mail nejpozději  den předem do 14:00 hodin. U objednávky je nutno obdržet potvrzení o jejím přijetí a zpracování našim odpovědným pracovníkem!

Upozornění:
Na zde inzerované práce a služby používáme dva různé formuláře. Jeden na objednávku velkoobjemových kontejnerů a druhý na všechny ostatní služby a práce. Zvolte, prosím, správný formulář, bez něj nemůže být Vaše objednávka včas vyřízena.

Velkoobjemové kontejnery (VOK)

Velkoobjemové kontejnery o objemu 5, 7, 8, 12, 15, 23 a 30 m3, které lze využít pro stavební odpady, zeminu, objemné odpady apod.

Obecná nabídka platná pro rok 2018.

Veřejné osvětlení

Zajišťujeme provozování, montáž, opravy a údržbu veřejného osvětlení a dopravní signalizace.

Opravy komunikací a chodníků

Rekonstrukce, opravy a údržba vozovek

Svoz odpadů

Možnost ukládání na skládku Suchý důl

Zimní údržba komunikací

Pluhování a posyp silnic a chodníků…

Prodej skladového materiálu

Prodej skladových materiálů určených pro svoz odpadů (kontejnery, popelnice, pytle,..)
a pro zimní údržbu komunikací (posypové materiály)