3.7.2018 / Provoz o svátcích 5. a 6. července 2018

Upozorňujeme občany, že svoz odpadu ve dnech 5. (čtvrtek) - 7. (sobota) července probíhá jako obvykle, bez ohledu na... Číst dále »

1.6.2018 / Omezení výdeje popelnic občanům

Ve úterý dne 5.6.2018 v době od 10 do 14 h bude z technických důvodů uzavřen sklad a nebude možné vydávat popelnice pro... Číst dále »

2.5.2018 / Změna provozní doby skládky a výdeje kompostu

Dovolujeme si Vás upozornit, že od 2.5.2018 dochází k úpravě provozní doby skládky takto: Příjem odpadů ve všední dny: 7:00 -... Číst dále »

Všechny aktuality »

Mobilní svozy začínají

Přistavení velkoobjemových kontejnerů na BIOODPAD (Jaroslavice a Kudlov)

Zlín – Město Zlín rozšiřuje od dubna 2018 separaci biologicky rozložitelných odpadů do velkoobjemových kontejnerů.Kontejnery budou přistaveny už tuto sobotu 7. 4. 2018 od 8 do 12 hodin v Jaroslavicích a na Kudlově a jsou určeny pro větve, listí a trávu.
Z technických důvodů bude na Kudlově v provozu zatím pouze 1 stanoviště. Bioodpad ukládejte pouze volně ložený – bez pytlů. Neodkládejte bioodpad mimo kontejnery.

  • Jaroslavice – stará točna MHD – parkoviště u studny
  • Jaroslavice – křižovatka nad „Partyzánem“
  • Kudlov – točna MHD – parkoviště na ul. Zelená

Upozorňujeme občany, že již začalo blokové čištění komunikací a přilehlých parkovišť.

V souladu se zákonem je dopravní značení v dané lokalitě umístěno vždy týden před zahájením čištění. Je to zónové značení, čili neruší ho křižovatka, ale až odpovídající značka konec zóny! Bohužel, mnoho řidičů zůstává s vozidly na parkovištích a jsou následně pokutováni městskou policií.

Věnujte tomu, prosím, pozornost, ať těmto nepříjemnostem předejdete.

Seznam ulic a termínů blokového čištění v PDF.
Seznam ulic a termínů blokového čištění v XLSX.
Mapová příloha je zde.